10
.
12
.
2023
Zapowiedzi

Sezon Wiosna '24

Gotowi na kolejną porcję siatkarskich emocji? Przygotujcie się na sezon Wiosna '24 w Trójmiejskiej Lidze Siatkówki, który rozpocznie się 5 kwietnia 2024 roku!

Młodzi siatkarze cieszący się z udanej akcji w Trójmiejskiej Lidze Siatkówki

Gotowi na kolejną porcję siatkarskich emocji? Przygotujcie się na sezon Wiosna '24 w Trójmiejskiej Lidze Siatkówki, który rozpocznie się 5 kwietnia 2024 roku! To będzie czas pełen pasji, rywalizacji i niesamowitych spotkań, które zapadną Wam w pamięć na długo.

Kluczowe informacje:

  • Start i zakończenie sezonu: Pierwszy gwizdek zabrzmi 5 kwietnia 2024 roku, a rozgrywki potrwają do 19 czerwca 2024 roku, dając Wam mnóstwo czasu na pokazanie swoich umiejętności i zdobycie mistrzowskiego tytułu.
  • Format rozgrywek: Mecze będą toczone do trzech wygranych setów, każdy set do 21 punktów z zachowaniem 2 punktów przewagi i kończącym 25 punktem. Piąty set rozgrywany do 15 punktów bez względu na przewagę.
  • Gwarantowana ilość meczów: Każda drużyna będzie miała okazję rozegrać 10 meczów w sezonie.
  • Nagroda dla MVP: Po każdym meczu zostanie wyłoniony MVP spotkania, który otrzyma zasłużoną nagrodę za swoje osiągnięcia i postawę na boisku.
  • Bogata pula nagród: W sezonie Wiosna '24 przygotowaliśmy dla Was pulę nagród o wartości minimum 6 tysięcy złotych.
  • Harmonogram meczów: Mecze będą rozgrywane w środy o godzinie 18:30 oraz w piątki o godzinie 19:00, dając Wam doskonałą okazję na wykorzystanie wieczornych godzin na sportową rywalizację. Każda kolejka składa się z 4 meczów. W środy mamy możliwość rozegrania maksymalnie 2 meczów, a w piątki 3 meczów równolegle. Daje to możliwość dostosowania harmonogramu meczów do potrzeb drużyn.
  • Zgłoszenia: Jeśli chcecie być częścią tego niezapomnianego sezonu, zgłoszenia przyjmujemy do 29 marca 2024 roku. Nie zwlekajcie z decyzją, a zgłoście swoją drużynę już teraz!

Jak zgłosić drużynę?

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcecie zgłosić swoją drużynę, piszcie na adres liga@siatkatrojmiasto.pl lub dzwońcie pod numer +48 662 248 788. Jesteśmy tu dla Was i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę siatkarską w Trójmieście! Do zobaczenia na boisku!

Zespół Trójmiejskiej Ligi Siatkówki

Share this post
https://siatkatrojmiasto.pl/wpis/sezon-wiosna-24

Nastepna edycja już w kwietniu

Chcesz grać z nami? Zapisz się już teraz do edycji Wiosna '24 i zarezerwuj swoje miejsce.
Planowany start rozgrywek 5 kwietnia 2024 i koniec w czerwcu 2024.
UWAGA! Mecze do trzech wygranych setów!
10 meczów w sezonie dla każdej drużyny.
Koszt: 2800 zł