10
.
12
.
2023
Zapowiedzi

Inauguracja rozgrywek Zima '23 TLS

Już w najbliższą środę 13 grudnia zainaugurujemy rozgrywki Trójmiejskiej Ligi Siatkówki.

Zdjęcie w tle Trójmiejskiej Ligi Siatkówki

Uwaga, entuzjaści siatkówki! W końcu nadszedł ten moment! Pełne adrenaliny rozpoczęcie naszego nowego projektu, Trójmiejskiej Ligi Siatkówki, jest tuż za rogiem. Przygotuj się na niezapomnianą podróż pełną porywających akcji, ekscytujących ataków i niesamowitych bloków. Już 13 grudnia, w środę, od wczesnych godzin wieczornych (18:30) rozpocznie się pierwsza runda rozgrywek. Przygotujcie się, ponieważ niesamowite IV LO w Gdańsku jest dumnym gospodarzem tych monumentalnych meczów!
Inauguracyjna runda zapowiada spektakl umiejętności, pracy zespołowej i ducha, w którym drużyny walczą o wczesną dominację w lidze. Każdy mecz zapowiada się na wysokooktanowy pokaz siatkarskich umiejętności i sportowej rywalizacji. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym weteranem siatkówki, czy nowicjuszem, każdy znajdzie coś dla siebie, aby cieszyć się, uczyć i inspirować.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Mamy wszystko, czego potrzebujesz. Pełną listę wszystkich meczów, drużyn i statystyk można znaleźć w naszej sekcji Rozgrywki. Bądź na bieżąco z aktualizacjami i nie przegap okazji, aby być częścią tej ekscytującej podróży od samego początku. Nie możemy się doczekać, aby cię tam zobaczyć! Trójmiejska Liga Siatkówki - gdzie zaczyna się gra!

1. 13. Grudnia środa  Avocado Team - Twierdza Malbork 18.30

2. 13.  Grudnia środa Trefl Gdańsk Junior - AZS UG 18.30

3. 15. Grudnia piątek AiP - Patera 19.00

4. 15. Grudnia piątek Ohana Volley - Fux Pępowo 19.00

Share this post
https://siatkatrojmiasto.pl/wpis/inauguracja-rozgrywek-zima-23-tls

Nastepna edycja już w kwietniu

Chcesz grać z nami? Zapisz się już teraz do edycji Wiosna '24 i zarezerwuj swoje miejsce.
Planowany start rozgrywek 5 kwietnia 2024 i koniec w czerwcu 2024.
UWAGA! Mecze do trzech wygranych setów!
10 meczów w sezonie dla każdej drużyny.
Koszt: 2800 zł